MC CONTACT DORDRECHT
Clubhuis:

Grote kerksplein 1c  (zolder verdieping)
3311 CC  DORDRECHT
tel: 078-6133538

Openingstijden:

Donderdagavond 20.30-23.00 uur (minimaal)
Zaterdagavond 21.00-24.00 uur (minimaal)

   
 Email adressen:  
- Bestuur: bestuur@mccontactdordrecht.nl
- Voorzitter: voorzitter@mccontactdordrecht.nl
- Secretaris: secretaris@mccontactdordrecht.nl
- Penningmeester penningmeester@mccontactdordrecht.nl
- Clubblad redactie redactie@mccontactdordrecht.nl
- Tour info tour@mccontactdordrecht.nl
- Algemene info: info@mccontactdordrecht.nl
- Webmaster webmaster@mccontactdordrecht.nl
   
 Post adres: Campanula 9, 3317 HB Dordrecht
 
 facebook ; www.facebook.com/mccontactdordrecht
 facebook leden groep ; www.facebook.com/groups/mc.contact.dordrecht
 website ; mccontactdordrecht.nl

 


Home
wij over ons zelf
nieuws
evenementen
het lidmaatschap
fotoalbum
film
contact